1900–1972
26
128 %
240 000 Kč
650 Kč
240 000 Kč
olej, plátno
127 x 182 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner 62
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, překližka
60,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD RWiesner 41
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |