1900–1972
26
128 %
240 000 Kč
650 Kč
240 000 Kč
2.pol. 50.let
olej, tempera, překližka
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
25 x 20 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |