1928–1969
barevná litografie 185/200
v 22 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Fremund 65
grafický list, autorský tisk
v 32 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Fremund 63
litografie
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Fremund
olej, plátno
v 49 ✕ š 55 cm
Signatura: PN Fremund 51, na rubu Fremund 51
litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: PN Fremund
29 x 23 cm
Signatura: PD Rich. Fremund 1955
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Fremund
suchá jehla 36/50
50 x 55,5 cm
Signatura: PD Fremund 68
1952
olej, plátno
60,5 x 73,5 cm
Signatura: PN Fremund 52 Č Krumlov
tempera
33 x 45 cm
Signatura: Fremund 53
lept 50/50
20,5 x 16 cm
Signatura: Fremund
10,5 x 12,5 cm
Signatura: Fremund 56