barevná litografie 45/100
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
barevná litografie
v 47 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie 4/105
v 65 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD R. Franta 2020
barevná litografie 40/90
v 32 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Jiří Sllíva
barevná litografie 33/80
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 34/60
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 4/50
v 70 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Lu J. Skřivánková 2020
barevná litografie 38/75
v 66 ✕ š 95,5 cm
Signatura: PD 01. 10. 2020 Michal Rapant
barevná litografie 24/45
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 15/35
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 32/75
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 2020 Michal Rapant
barevná litografie 68/100
v 42,5 ✕ š 59 cm
Signatura: PD Laura Limbourg 2020
barevná litografie 75/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2021
barevná litografie 97/120
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie 90/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie 31/90
v 21 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jiří Slíva
barevná serigrafie 8/10
v 18 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Daněk, PD 1987/2020
akvarel, japonská tuš
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Bob H 2022, na rubu autorské razítko
barevná litografie 4/105
v 65 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD R. Franta 2020
barevná litografie 75/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie 33/80
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 4/50
v 70 ✕ š 53,5 cm
barevná litografie 15/35
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 90/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm