1841–1919
8
139 %
490 000 Kč
barevný tisk, papír na lepence
v 27 ✕ š 35,5 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
litografie
53,5 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
barevná litografie XCVI/CL
53,5 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
barevná litografie 119/250
49 x 40 cm
Signatura: v tisku Renoir
Signatura: Renoir