1924–1993
8
367 %
55 000 Kč
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: LD SP 89
kombinovaná technika, papír
60 x 42 cm
Signatura: PD S. P. 66
olej, lepenka
27 x 37 cm
Signatura: PD SP 83
82 x 58 cm
Signatura: SP 61