1887–1963
12
1 278 %
1 000 Kč
34 000 Kč
původní litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
původní litografie
23 x 18,5 cm
akvarel, karton
23,5 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD Petr Pištělka 7/8 1920