1887–1963
12
1 278 %
1 000 Kč
34 000 Kč
akvarel
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: LD P. Pištělka
akvarel
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: LD P. Pištělka Kioto 22/10 1919
1922
barevná litografie
22 x 26 cm
Signatura: PD Petr Pištělka 22
litografie
23 x 19 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
původní litografie
23 x 19 cm
původní litografie
23 x 18,5 cm
původní litografie
23 x 18,5 cm
akvarel, karton
23,5 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: LD Petr Pištělka 7/8 1920
původní litografie
23 x 19 cm
původní litografie
23 x 19 cm
litografie
23 x 19 cm
Signatura: P. Pištělka 1940 v tisku
litografie
23 x 19 cm