1848–1903
16 x 33,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 27,5 cm
Signatura: LD monogram PG v tisku
10 x 15 cm
Signatura: neznačeno
soubor 11 ks dřevorytů
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: nesignováno
soubor 11 dřevořezů, ruční papír
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: neznačeno
28 x 17 / 15 x 10 cm
Signatura: neznačeno
12 x 22 cm
15 x 10,5 cm
10 x 15 cm
Signatura: P. G. v tisku
16 x 29 cm
Signatura: P. G. v tisku
36 x 8 cm
17 x 34 cm