1881–1973
barevná litografie 82/100
v 37 ✕ š 48 cm
Signatura: PN a PD Picasso v tisku
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
originální lept 48/50
v 14,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD autorské razítko Picasso, LN 3. 3. 71
grafický list
v 19 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Picasso
grafický list
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Picasso
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Picasso 1916 v tisku
1966/1981
ocelorytina
5,5 x 6,5 cm
Signatura: na známce v tisku Josef Herčík 1966/1981
ocelorytina
5,5 x 6,5 cm
Signatura: na známce v tisku J. Herčík 1981
ocelorytina
7 x 3 cm
30 x ofset
9 x 13 / 6 x 8,5 cm
24 x 17,5 cm
Signatura: Picasso 27 v tisku
heliogravura
22 x 18 cm
Signatura: v tisku Picasso