1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD O Stritzko 1966
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
24 x 33 cm
Signatura: sign. PN O. Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1.pol.30.let
olej, lepenka
13 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |