1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
barevná litografie, autorský tisk
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko 80
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD O Stritzko 1966
24 x 33 cm
Signatura: sign. PN O. Stritzko