13
112 %
15 101 Kč
95 000 Kč
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie 3/100
v 37,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Otto Placht
litografie
v 37,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie
v 58 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie
v 47 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie
v 58 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie
v 47 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
akryl, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: Otto Placht 2017 na rubu
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie
v 58 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Otto Placht
barevná litografie 83/100
v 38 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Otto Placht