1899–1990
14
198 %
5 500 Kč
kresba tuší, akvarel, karton
23,5 x 15,5 cm
Signatura: LD Zemina 1977
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD Zemina 1955
kombinovaná technika, olej, lepenka
50 x 70 cm