1889–1966
olej, plátno
65,5 x 90,5 cm
Signatura: LD Otakar Hůrka
olej, lepenka
64 x 50 cm
Signatura: LD Otakar Hůrka
25 x 23 cm
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Otakar Hurka
olej, lepenka
31 x 33 cm
Signatura: PD Otakar Hůrka
olej, dřevo
34 x 32 cm
Signatura: LD Otakar Hůrka
olej, lepenka
35 x 35 cm
Signatura: Otakar Hůrka
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: Otakar Hůrka