1900–1980
6
114 %
695 Kč
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, běloba
v 18 ✕ š 25,5 cm
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN O. Fuchs