1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
litografie 7 - 72
44 x 44,5 cm
Signatura: PD v tisku OJ
37 x 42 cm
Signatura: DU Ota Janeček
28 x 34 cm
Signatura: nesignováno
52 x 46 cm
Signatura: DU Ota Janeček
olej, plátno
44 x 35 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1986
24,5 x 16,5 cm
Signatura: DU Ota Janeček
24 x 30 cm
Signatura: nesignováno
23,5 x 36 cm
Signatura: nesignováno
33 x 35 cm
Signatura: nesignováno
24 x 31 cm
Signatura: nesignováno
11 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
27 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno