1899–1967
6
126 %
13 310 Kč
akvarel, tuš, karton
35,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
39 x 30,5 cm
Signatura: PD Sekora 40.
akvarel, tuš
40 x 30 cm
Signatura: PD Sekora 1940
16 x 12 cm
Signatura: Sekora