olej, sololit
v 72 ✕ š 59 cm
Signatura: UD Vyleťalová, na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1999-2000
olej, sololit
72 x 59 cm
Signatura: sign. UD Vyleťalová , na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000