1884–1968
17
100 %
150 Kč
192?
litografie
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD O. Lasák 2?
akvarel, tužka
17,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: PD Old Lasák (nečitelná datace)
původní litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Lasák 39 v tisku
původní litografie
13,5 x 20,5 cm