1886–1932
olej, lepenka
v 33,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ol. Koníček
olej, tempera, karton na lepence
55 x 43 cm
Signatura: LD Old. Koníček 1920
1924
olej, překližka
25,5 x 18 cm
Signatura: PD O. Koníček 24
olej, plátno
85 x 72 cm
Signatura: LD Old. Koníček 1925
kolem r. 1910
olej, lepenka
31 x 36 cm
1921
olej, plátno
32,5 x 50 cm
Signatura: LD O. Koníček 21
cca 1910
olej, lepenka
31 x 36 cm
Signatura: nenalezena
olej, karton
32 x 50 cm
Signatura: O. Koníček
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: O. Koníček