16
106 %
760 Kč
100 000 Kč
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
1980 / 1983
2 x ofset
44 x 31,5 / 21 x 15,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
v 57,5 ✕ š 75,5 cm
Signatura: PD Moucha 74
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Moucha 93
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
1980 / 1983
2 x ofset
44 x 31,5 / 21 x 15,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
23 x 16 cm
Signatura: neznačeno
18 x 11,5 cm
Signatura: UD M 92
18 x 11,5 cm
Signatura: UD Moucha
23,5 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie, autorský tisk
15 x 13 cm
Signatura: Moucha