1933–2006
195
133 %
272 Kč
1 791 Kč
1983, 1997
3 x linocut
13,5 x 7,5 / 19 x 9 cm
Signatura: 2 x D Houra (83, 97), 1 x UD M. Houra
1982, 1963, 1990
3 x linoryt
17 x 10 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 82, M. Houra 63, Houra 90
linoryt 38/60
20 x 10 cm
Signatura: UD Houra 82, PD monogram MH v tisku
1986, 1977
4 x linoryt
18 x 10 / 17 x 9 cm
Signatura: D 3 x Houra (86, 77, 77), 4 x monogram MH v tisku
linoryt, kolorovaný 1/15
30 x 20 cm
Signatura: PD M. Houra 98
barevný linoryt, ruční papír 5/10
30 x 20 cm
Signatura: PD M. Houra 99
linoryt, akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: UD Houra 84
linoryt, kolorovaný
19 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 82, monogram MH v tisku
barevný linoryt 47/200
16 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Houra 84, monogram MH v tisku
litografie
18,5 x 9,5 cm
Signatura: UD M. Houra 81
suchá jehla, ruční papír
24,5 x 19,5 cm
Signatura: UD M. Houra
barevná suchá jehla, ruční papír 8/15
19,5 x 24 cm
Signatura: UD M. Houra