1933–2006
195
133 %
272 Kč
1 791 Kč
18 x 9 cm
Signatura: PD Houra 90
linoryt, akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: UD Houra84
18,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 82, monogram MH v tisku
19 x 10,5 cm
Signatura: PD Houra 88
1983, 1977, 1979
3 x linoryt
19,5 x 8,5 / 18 x 9 / 17 x 9 cm
Signatura: 3 x UD Houra (83, 77, 79), 3 x PD monogram MH v tisku
litografie, linoryt
18,5 x 10 / 17 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 81, PD Houra, LD monogram MH v tisku
1968, 1985
2 x barevný linoryt (25/35)
21,5 x 9,5 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 2 x PD Houra (68, 85), LD M v tisku
1986, 1997
linoryt, barevný linoryt
14 x 9,5 / 18 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 86, UD Houra 97, PD M v tisku
3 x barevný linoryt
3 ks 7 x 7 cm
Signatura: 3 x UD Houra 71
10 x 4,5 cm
Signatura: UD Houra 72
barevný linoryt 46/100
15 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 67
barevný linoryt
17 x 9 cm
Signatura: UD Houra 71