1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
97 x 97 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu URBÁSEK 1975
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbasek 1973
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |