1978-1980
tisk, dvoulist, rudá bavlněná rukavice
25 x 20 cm
Signatura: na rubu papíru M. Knížák 78-80
koláž, běloba, fixy, kuličkové pero, partitura
32 x 24 cm
Signatura: 2 x M. Knížák
koláž, stříbrná fólie, kresba tužkou
48 x 35 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN autorské razítko
1983-1984
kresba tužkou, akvarel
35 x 48,5 cm
Signatura: PD autorské razítko Knížák, 1983-4
1. pol. 70. let 20. stol.
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: na rubu M. Knížák
48 x 35 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN 1963 a autorské razítko Knizak
1974-1980
kresba tužkou, akvarel
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PU 1974-80 a autorské razítko Knizak
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, LN 1974 a autorské razítko Knizak
1963-1974
kresba tužkou, akvarel
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN 1963-74 a autorské razítko Knizak
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, UP 1974-5 a autorské razítko Knizak
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm
1974-1975
kresba tužkou, akvarel
34,5 x 48 cm