1895–1938
18 x 12 cm
15 x 10,5 cm
Signatura: MG v obraze
13 x 8 cm
Signatura: Galanda 38 v tisku
litografie
9 x 11 cm
Signatura: G v tisku
litografie
9,5 x 8 cm
Signatura: G v tisku
11,5 x 10 cm
litografie
21 x 16 cm
Signatura: M. Galanda
litografie
13,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
25 x 35 cm
Signatura: M. Galanda 24