1852–1913
35
139 %
210 Kč
150 000 Kč
litografie
5,5 x 3,5 cm
průmyslová litografie
26 x 21,5 cm
Signatura: M. Aleš 1899 v tisku
průmyslová litografie
25 x 18,5 cm
Signatura: A v tisku
1890
neurčeno
30 x 20 cm
Signatura: M. Aleš 1890
1904
5,5 x 3,5 cm
Signatura: M. Aleš v tišku
1907
6 x 3 cm
Signatura: M. Aleš v tisku
1908
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku M. Aleš 1908
1897
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku Mik. Aleš 1897
průmyslová litografie
25 x 15 cm
Signatura: nesignováno
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku M. Aleš
17 x 11 cm
Signatura: nesignováno