1852–1913
35
139 %
210 Kč
150 000 Kč
1908
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku M. Aleš 1908
1897
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku Mik. Aleš 1897
průmyslová litografie
25 x 15 cm
Signatura: nesignováno
průmyslová litografie
25 x 19 cm
Signatura: v tisku M. Aleš