85
108 %
388 Kč
3 500 Kč
litografie 22/70
29 x 21 cm
Signatura: Michal
akvarel
37,5 x 27 cm
Signatura: 1975 Michal
barevný lept 18/30
7,5 x 10,5 cm
Signatura: Michal
2 x dřevoryt
9 x 7,5 / 5,5 x 4,5 cm
Signatura: R. Michal, Michal
barevná litografie 34/100
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Michal
litografie, akvarel
8 x 13,5 cm
Signatura: Michal
15,5 x 10 cm
Signatura: Michal
19 x 10 cm
Signatura: Michal
litografie
21,5 x 12 cm
Signatura: Michal
litografie
21 x 42 cm
Signatura: Michal
19 x 12,5 cm
Signatura: Michal
litografie
10 x 7 cm
Signatura: Michal