3
100 %
70 000 Kč
2015
akryl, plátno
162 x 132 cm
Signatura: sign. na rubu Maupicová 15
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2011
tuš, papír, plátno
130 x 130 cm
Signatura: sign. Michaela Maupicová 2011 na rubu
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |