1892–1958
18
124 %
320 000 Kč
30. léta 20. stol.
olej, plátno
v 67 ✕ š 88 cm
Signatura: PD M. Kopf, na rubu na blindrámu M. Kopf
v 27 ✕ š 41 cm
Signatura: PD M. Kopf