15
140 %
1 950 Kč
135 000 Kč
barevná serigrafie 80/100
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD monogram M 05
barevná serigrafie 75/100
v 49,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD monogram M 05
2005
barevná serigrafie 92/1100
49,5 x 35 cm
Signatura: PD monogram MM05
2005
barevná litografie 41/100
49,5 x 35 cm
Signatura: PD monogram MM 05
2005
barevná serigrafie 82/100
49,5 x 5 cm
Signatura: PD monogram MM 05
2005
barevná serigrafie 88/100
49,5 x 34,5 cm
Signatura: PD monogram M 05
akryl, plátno
100 x 130 cm
Signatura: na rubu
2003
kresba perem
10 x 17 cm
Signatura: Martin
barevná litografie 35/100
42 x 30 cm
Signatura: Mainer
2003
kresba fixem
9,5 x 16,5 cm
Signatura: Martin
barevná litografie 35/100
42,5 x 30 cm
Signatura: Mainer