4
100 %
600 Kč
2013
barevná serigrafie 36/50
49,5 x 70 cm
Signatura: PD Martin Krajc 2013
2013
barevná serigrafie 37/50
49,5 x 70 cm
2005
olej, akryl, plátno, konvolut 2 kusů
105 x 125 / 105 x 125 cm
Signatura: na rubu M. Krajc 2005 / na rubu M. Krajc 2005