1910–1960
49
135 %
500 Kč
735 Kč
akvarel, tužka
v 15 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Mario Stretti 1953, PD 27. X.
litografie 153/200
19,5 x 26 cm
Signatura: PD Mario Stretti
1951
litografie
20 x 26 cm
Signatura: PD monogram M. S. 51 v tisku