1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, lepenka
v 31,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LD LKuba
11 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1933 Pirkenhamer
olej, karton
24 x 30 cm
Signatura: PD L. Kuba
19 x 24 cm
Signatura: L. Kuba