1902–1980
kresba tuší, akvarel, papír
v 8,5 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram LF
linoryt 27/100
18,5 x 23 cm
Signatura: PD L. Fulla
linoryt, lept 6/50
13,5 x 7 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: neznačeno, PD A. Nauman
ocelorytina
4 x 5 cm
ocelorytina
4 x 5 cm
ocelorytina
5,5 x 4 cm
dřevoryt, kolorováno akvarelem
34,5 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Fulla 1927.
34,5 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Fulla 1927.
dřevoryt, kolorovano akvarelem, autorský tisk, 3/?
32 x 23 cm
Signatura: PD L. Fulla, LD tretí ručný
ocelorytina
4 x 5 cm
8 x 9,5 cm
8 x 5 cm