1884–1960
56
137 %
55 000 Kč
500 000 Kč
olej, plátno
v 47 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Lin. Procházková
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, karton, lepenka
v 63 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |