1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
pálená hlína, dřevěný podstavec
v 35,5 cm
Signatura: D Zívr 1969
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
plastika, pálená hlína, podstavec
v 49,5 cm
Signatura: dole Zívr 1972
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
bronzový reliéf
v 59,5 ✕ š 39 ✕ h 7 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
polychromovaná pálená hlína
v 53 cm
Signatura: dole Zívr 46
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
pálená hlína
v. 43 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 67 I.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
pálená hlína, barva
v. 43 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1966 - 67
pálená hlína, plastika + kresba pastelem (studie)
v. 43,5, 33 x 17 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 1967 II, kresba PD LZ 66
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kresba tužkou, karton
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Zívr 1946 Operace
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, papír
45,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1980
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |