1909–1980
92
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
30. léta 20. stol.
patinovaná sádrová plastika
v 50 cm
Signatura: zepředu na plintě Zívr
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
37,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Zívr
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba tužkou, karton
47,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD 5. IX. 1957. Ladislav Zívr
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
74 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Zívr 58.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
patinovaná pálená hlína
v. 57 cm
Signatura: sign. dole Zívr 1972
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
plastika, pálená hlína
v. 25,5 cm
Signatura: sign. D Zívr 1966
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
60 x 42 cm
Signatura: sign. PD Zívr
40. léta 20. s
plastika, pálená hlína
v. 49 cm
Signatura: sign. LD Ladislav Zívr
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
pálená hlína, sklo, dřevěný podstavec
v. 45 cm
Signatura: sign. zezadu Zívr 1973
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v. 45 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
pálená hlína
v. 51 cm
Signatura: sign. dole na plintě Zívr 1966
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1958