1870–1946
kolem 1910
bronzová plastika, pozdější odlitek
v. 54 cm
Signatura: sign. P na podstavci Lad. Šaloun
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem r. 1910
bronzová plastika, pozdní odlitek
v. 55 cm
Signatura: značeno PD na podstavci Lad. Šaloun