1909
4
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: PD K. Olšanský
51 x 41 cm
Signatura: LD K. Olšanský
51 x 61 cm
Signatura: LD Kl. Olšanský
Signatura: Kl. Olšanský