1931–2014
31
133 %
36 000 Kč
580 Kč
130 000 Kč
60. léta 20. stol.
koláž, lepenka
v 36,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD monogram K Tr
koláž, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Trinkewitz 1981
60. léta 20. stol.
koláž, kresba tuší
v 33,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Witz
koláž, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno