1931–2014
31
133 %
36 000 Kč
580 Kč
130 000 Kč
17 x různá technika, grafické listy, tisky, text č. 26
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
v 31,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: LU 1966 Karel Trinkewitz
koláž
v 40 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LN Witz, na rubu K. Trinkewitz
60. léta 20. stol.
koláž, lepenka
v 36,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD monogram K Tr
koláž, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Trinkewitz 1981
60. léta 20. stol.
koláž, kresba tuší
v 33,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Witz
koláž, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Trinkewitz 1981
12 x tisk
35 x 26 / 14 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
koláž, tisk z výšky
v 35 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Karel Trinkewitz