1889
akvarel, tužka, karton
57 x 76 cm
Signatura: LD Karel Toman
kresba tuší, akvarel
16 x 23 cm (výřez)
Signatura: LD Karel Toman pod paspartou
akvarel, tuš
15,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: LD pod rámem
kresba tuší, akvarel
57 x 41 cm (výřez)
Signatura: LD Karel Toman 35.
olej, karton
43,5 x 60,5 cm
Signatura: PD Toman
olej, karton
43,5 x 60,5 cm
Signatura: PD Toman
akvarel, karton
59 x 44 cm
Signatura: LD Karel Toman
akvarel, karton
59 x 44 cm
Signatura: LD Karel Toman
kresba tuší, akvarel
60 x 44 cm
Signatura: LD Karel Toman
kresba tuší, akvarel
45 x 58 cm
Signatura: LD Karel Toman
kresba tuší, akvarel
45 x 58 cm
Signatura: LD Karel Toman
18,5 x 13,5 cm
Signatura: K. Toman 27