1893–1986
kresba rudkou
26 x 36,5 cm
Signatura: PD K. Srp 46
akvarel, pastel, fixy
14,5 x 20,5 cm
Signatura: PD K. Srp, na rubu K. Srp
barevný pastel
15,5 x 22,5 cm
Signatura: PD K. Srp 79
originální fotografie
29,5 x 40 cm
Signatura: PD Karel Srp 72
akvarel, pastel
22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD K. Srp 28. Vídeň
barevný pastel
15,5 x 22,5 cm
Signatura: na rubu červenec 1978 K. Srp
kresba sepií, křídou
33 x 44 cm
Signatura: PD K. S. 63
1921
olej, plátno
33 x 47 cm
Signatura: PD Srp K.
1921
olej, plátno
33 x 47 cm
Signatura: PD Srp K.
1921
olej, plátno
33 x 47 cm
Signatura: PD Srp K.
15,5 x 22,5 cm
Signatura: K. Srp 79
kresba kuličkovým perem, pastel
15 x 19 cm
Signatura: K. Srp 78