1944–2008
42
120 %
6 850 Kč
300 000 Kč
akryl, kvaš, lepenka
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71
Vyvolávací cena: | 15 500 Kč |
27 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Novosad 79, LD 175/200
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
asambláž, akryl, plátno
95 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |