1903–1981
olej, lepenka
42,5 x 33 cm
Signatura: PD K. Molnár
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD MK
olej, karton
24,5 x 30,5 cm
Signatura: LD Molnar K., RD monogram MK.
akvarel, pastel
19,5 x 12,5 cm
akvarel, pastel, karton
18 x 24 cm
Signatura: PD M. K. , LD Praha 46
kresba perem, pastel
16 x 20,5 cm
Signatura: M. K na rubu
kresba tuší, akvarel
12,5 x 16,5 cm
Signatura: M. K
kresba uhlem
20 x 18 cm
pastel, akvarel, karton
34,5 x 24,5 cm
Signatura: Molnár K
olej, karton
33 x 21 cm
Signatura: Molnár Karel