1919–1978
kombinovaná technika, akvarel, pastel
40 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Kryl
olej, lepenka
58,5 x 44 cm
Signatura: LD K. Kryl
kombinovaná technika, barevné křídy, pastel
87 x 63 cm
Signatura: PD K. Kryl 64
akvarel
40 x 54 cm
Signatura: Kryl K.
akvarel
40 x 54 cm
Signatura: Kryl
akvarel, karton
42,5 x 56 cm
Signatura: K. Kryl 60
olej, plátno
67 x 91 cm