1919–1978
akvarel, karton
v 43 ✕ š 55 cm
Signatura: LD Kryl K.
olej, plátno
69,5 x 60 cm
Signatura: na rubu na štítku Kryl
olej, plátno
69,5 x 60 cm
olej, plátno
69,5 x 60 cm
kresba uhlem, olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: LD Kryl 60
kresba uhlem, plátno
88 x 95 cm
Signatura: LD Kryl 61
kresba uhlem
80 x 90 cm
Signatura: PD Kryl 63
akvarel
32,5 x 70,5 cm
Signatura: PD K. Kryl
akvarel, uhel
58,5 x 44,5 cm
Signatura: PD K. Kryl
akvarel, uhel
58,5 x 44,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Kryl
akvarel
48 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Kryl
akvarel
48,5 x 66 cm
Signatura: LD K. Kryl